Format: 123-456-7890

ריהוט למרפסת יד 2

ריהוט למרפסת יד 2 – מתאים לנו!

לא אחת כאשר אנו נרצה לעצב את המרפסת שלנו אנו נגלה כי מחירי הריהוט אינם זולים בלשון המעטה. ריהוט למרפסת יכול להסתכם באלפי שקלים ובמקרים מסוימים בהעדר תקציב כלכלי עלולה המרפסת להפוך למקום מוזנח וחסר שימוש.

בפסקאות הבאות נבדוק מדוע ריהוט למרפסת יד שניה הוא בהחלט אופציה לריהוט המרפסת שלנו ומדוע התפיסה כי מוצר חייב להיות חדש מהחנות אינה רלוונטית במרבית המקרים כאשר מדובר על ריהוט למרפסת יד שניה.

ריהוט למרפסת יד 2

היתרונות ברכישת ריהוט למרפסת מיד שניה  

רכישת ריהוט למרפסת מיד שניה בהחלט יכול לשמש פתרון מצוין לבעלי דירות אשר אין ידם משגת לרכוש ריהוט חדש. בין שלל היתרונות הקיימים ברכישת ריהוט למרפסת יד שניה ניתן למצוא את הדברים הבאים:

 • ריהוט למרפסת אינו דומה לריהוט חשמל או אלקטרוניקה. לרוב, בדיקה ויזואלית קצרה תלמד אותנו מה מצבו של הריהוט שנרצה לרכוש כך שאין צורך במומחיות גדולה.

 • ביד 2 ניתן למצוא מגוון עצום של ריהוט למרפסת חלקו הגדול במצב של כמו חדש ולעיתים אף חדש. בשל העובדה כי הריהוט מפורסם ביד 2 בקלות תוכלו למצוא מוצר חדש (אבל מיד 2) בחצי מחיר מערכו הנמכר בחנויות. כך תוכלו לקבל מוצר חדש במחיר מצחיק.

 • אפשרות מיקוח – בעוד שברוב המוחלט של החנויות מחיר המוצר הינו מחיר פיקס כך שלא ניתן להתמקח עליו הרי שכאשר אנו נרכוש ריהוט מיד שניה נוכל להתמקח בגין המחיר ולרכוש אותו זול יותר ממה שציפנו.

 • אפשרות בדיקת המוצר – ברוב החנויות כאשר אנו נקנה למשל פינת ישבה או נדנדה אנו לא נראה את המוצר בשלמותו אלא נקבל אותו בתוך קרטון סגור ואטום. כאשר אנו רוכשים מוצר מיד שניה אנו יכולים לבדוק את המוצר בשלמותו כאשר הוא מורכב ועומד בכך להתרשם מהיתרונות שלו, המידות שלו והאפשרות שהוא יוכל לשמש אותנו.

אם כן, מעבר ליתרון של המחיר ברכישת ריהוט יד שניה, הרי שישנם עוד לא מעט יתרונות שיכולים להוות שיקול מכריע ברכישת ריהוט למרפסת דווקא מיד שניה. כאשר התקציב לריהוט המרפסת מוגבל, ההמלצה היא בהחלט לשקול רכישת ריהוט מיד שניה. מגוון האפשרויות העצום הקיים ברשת בהחלט יכול לתת פתרון הולם לציפיות בשילוב תקציב.

איפה ניתן להשיג ריהוט יד שניה?

מחיפוש פשוט בגוגל ניתן למצוא אתרים, לא רק אתר "יד2" המוכרים ריהוט משומש. כמובן שרשתות חברתיות, במיוחד פייסבוק מלא בהצעות לריהוט יש שניה. היתרון שם הוא בפיזור של המוכרים על פני כל המדינה ויכולת לסנן על פי קרטריונים רצויים.

ריהוט מתצוגה של חנויות, ניתן גם לקטלג כריהוט משומש. הוא יכול להיות משופשף וקצת שרוט מה שכמובן ישפיע על מחיר המכירה. בניגוד לריהוט חדש, מחיר של ריהוט מתצוגה הוא בר מיקוח, כיוון שהבעלי החנויות מעוניים לפנות את המקום שהריבוט תופס, המחיר יכול לרדת בהרבה ובהזדמנות יתכן ותקבלו הולבה בחינם.

רכישת ריהוט יד שניה תסייע לכם לעצב את המרפסת כפי שרציתם

מעבר ליתרונות שציינו לעייל בגין רכישת ריהוט למרפסת יד שניה, הרי שכאשר אנו ניגשים לעצב את המרפסת שלנו אנו לרוב חושבים על אפשרות מסוימת המתאימה לנו ובהתאם לכך אנו ניגשים לחפש את הריהוט האופציונלי.

במקרים רבים, במודע או שלא במודע, אנו נעולים על אופן העיצוב המתאים למרפסת שלנו כאשר אנו לא מסוגלים לחשוב על אפשרויות אחרות. חיפוש ריהוט ביד שניה מעבר לכל היתרונות הגלומים בו כפי שפירטנו קודם, יכול לפתוח עבורנו אופקים שונים ולשנות את חשיבתנו בנוגע לריהוט שנרצה להכניס למרפסת או לאופן שבו נשתמש בו.

מעוניינים לקרוא על עיצוב מרפסת, תמצאו שם טיפים לעיצוב ואולי אף יעלו בראשכם רעיונות חדשים לעיצוב המרפסת שלכם.

חיפוש ביד שניה יעלה בפנינו אפשרויות רבות שונות של ריהוט למרפסת שעוצבו על ידי אנשים אחרים, שונים מאיתנו, שחשבו באופן יצירתי אחרת ממנו. פתיחת הראש במובן הזה, תסייע לנו לשדרג את עיצוב המרפסת שלנו במובנים שקודם להם כלל לא היכרנו או לא נחשפנו.

כמו כן, רכישת ריהוט ביד שניה תוכל לסייע לנו להתאים את הריהוט בדיוק לפי הצרכים והציפיות שלנו הן מבחינת בדיקת המוצר בטרם נרכוש אותו והן מבחינת הנתונים הפיזיים שלו כגון צבע הבד או איכות החומר ממנו הוא עשוי. תשכחו מהסטיגמות הישנות והסיסמאות, היום ריהוט למרפסת קונים ביד שניה.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך:

ריהוט למרפסת קטנה

ריהוט גן למרפסת

סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת

סגירת חורף

לשאלות על סגירה או עיצוב מרפסת

אהבת - אשמח לשיתוף

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
ויקטוריה צ'רנוגלז

ויקטוריה צ'רנוגלז

בין עיסוקי הרבים כמו: בניית נכסים דיגיטליים, כתיבת תוכן פיננסי והשקעה בנדל"ן חייבת את הפינה השקטה שלי - המרפסת!

אותה ניתן לשנות, לרהט, לעצב ולהתאים לצרכים המשתנים שלנו על פי עונות השנה או בני משפחה המתווספים וגדלים.

החלטתי להקים אתר בו ניתן להתעדכן בטרנדים, טיפים וריהוט שישפר את המרפסת שלך.

למטה ניתן להשאיר את התגובה שלך

תגובות אחרונות

  לייעוץ עם איש מקצוע

  בעל עסק - בתחילת דרכך? רוצה להצליח בעסק?
  העסק חייב לצמוח!

  צמיחה = יותר הכנסה
  יותר הכנסה  – סיכוי לגידול ברווחים
  רוצה להבין איך נוכחות באינטרנט יוצרת צמיחה בעסק?