Format: 123-456-7890

עיצוב מרפסת קטנה

איך מעצבים מרפסת קטנה באופן פרקטי? מה ההבדל בין סגנונות עיצוב מסוגים שונים?

הדרך הטובה ביותר לעצב מרפסת היא לשלב בין פונקציונאליות ואסתטיקה. מצד אחד, המרפסת צריכה להיות מקום שנעים לשהות ולבלות בו. מצד שני, כדאי שהיא תהיה גם פרקטית ואולי תאפשר לאחסן מוצרים שאין בהם שימוש יום יומי על מנת לחסוך במקום. עם זאת, הניסיון לשלב בין פונקציונאליות ואסתטיקה עלול להיות קשה כאשר מדובר על מרפסת קטנה.

הפתרון עבור עיצוב מרפסת קטנה הוא לבחור סגנון מסוים ולדבוק בו. אם מלכתחילה מעצבים את המרפסת בסגנון ספציפי, זה אומר שקל יותר לבחור את חומרי הגלם המתאימים וגם את הדקורציה הרלוונטית. כמו כן, כדאי לקבל טיפים מבעלי מקצוע ולהתרשם מדוגמאות ותמונות.

מרפסת קטנה, צילום מלמעלה

המטרה של האתר

המדריך המלא של Home4Me מעניק לך טיפים, רעיונות ועצות לעיצוב של כל סוגי המרפסות. אם חשוב לך לעצב מרפסת שתשדרג את הבית, הגעת למקום הנכון.

אחרי התרשמות מהתמונות והמדריכים באתר כבר יהיה לך קל יותר לבחור את הסגנון האידיאלי – שמתאים גם לטעם האישי שלך וגם לסגנון העיצוב של הבית. כמו כן, אני ארכז עבורך את כל הטיפים הרלוונטיים תחת קורת גג אחת על מנת לחסוך עבורך זמן גם במהלך עיצוב מרפסת קטנה או גדולה.

ניתן למצוא באתר רהיטים, תאורה, כל מה שקשור לנושא הצמחיה וגינה במרפסת וכמובן ניתן להתיעץ ולקבל עזרה מאנשי מקצוע.

סגנונות מתאימים עבור עיצוב מרפסת קטנה

מרפסת קטנה אפשר לעצב במגוון סגנונות, כאשר מרבית האנשים בוחרים בעיקר בסגנונות העיצוב המודרני או הכפרי.

אחד ההבדלים העיקריים הניכרים לעין הוא שבסגנון עיצוב כפרי משתמשים בחומרי גלם מסוג עץ, בעוד בסגנון עיצוב מודרני משלבים גם שימוש בחומרי מתכת, אלומיניום וזכוכית. נוסף על כך:

 • סגנון עיצוב כפרי מתאפיין בכך שהוא מתכתב עם אלמנטים קלאסיים – ובו האסתטיקה היא זו שנותנת את הטון. אף שאין זו חובה, בסגנון הכפרי הרהיטים בדרך כלל מסיביים יחסית לסגנונות אחרים, וניצבים במקומם באורח קבע.
 • לעומת זאת, כשמדובר על סגנון עיצוב מודרני, לא מעט בעלי מרפסות קטנות ובינוניות בוחרים בפתרונות ישיבה ואחסון פרקטיים ולעתים גם מודולריים – שמסוגלים להתקפל ולחסוך במקום.

התאמת סגנון עיצוב למסגרת התקציב

אחד הטיפים החשובים ביותר בכל הנוגע לעיצוב מרפסת קטנה ולא רק, הוא להגדיר מראש את מסגרת התקציב.

אם לא רוצים לחרוג מההוצאות, עליך לדעת כמה פחות או יותר מוכנים להשקיע. בשביל לעשות את זה, בודקים קודם כל מה המצב הקיים של המרפסת, איזה אלמנטים אפשר לשלב בה על מנת לשדרג את התוצאה הסופית וכמה זה אמור לעלות.

בשלב של קביעת מסגרת התקציב, ניתן גם להתרשם מתמונות של מרפסות מעוצבות כדי לשאוב השראה.בנוסף, ניתן להתייעץ עם בעלי מקצוע ואדריכלים כדי לשמוע את חוות הדעת שלהם. נכון שהתייעצות עם בעלי מקצוע עולה כסף, אבל היא משתלמת כאשר חוסכים בהוצאות על רכישת ריהוט מיותר שלא מתאים לאופי של המרפסת או לגודל שלה. בכללי אני בעד לשלם לאיש מקצוע שהוא בעל ניסיון וידע. זה חוסך את הזמן ומביא לתוצאה סופית טובה יותר.

מרפסת קטנה
מה דרוש לעיצוב מרפסת קטנה, מה התקציב ואיזה סגנון בחרת?

שווה להשקיע במרפסת

עיצוב מרפסת קטנה זו פעולה משתלמת בטווח הקצר והארוך. בטווח הקצר, מרפסת מעוצבת משפרת את איכות החיים ומייצרת עוד מקום שבו בני המשפחה או החברים יכולים לבלות יחד. בטווח הארוך, מרפסת מעוצבת מעלה את ערך הנכס.

במילים אחרות, מרפסת מעוצבת מאפשרת לדרוש מחיר גבוה יותר על הנכס – גם בהשכרה וגם במכירה. אבל כדי שזה יקרה, חשוב לעצב אותה בצורה נכונה. אם הדירה עומדת למכירה או להשכרה צריך לברר מי הוא הדייר או הדיירים הפוטנציאליים ולהתאים את המרפסת לצרכים שלהם.

מרפסת מעצבים עם Home4Me

יש לך מרפסת קטנה? אין סיבה לדאגה: המדריך המלא של Home4Me יאפשר לך למצוא פתרונות פרקטיים, אסתטיים ומשתלמים.

המטרה שלי היא להקל עליך בתהליך עיצוב המרפסת שלך. מובן לי עד כמה המרפסת משחקת תפקיד באיכות החיים שלך, לכן יש כאן בעמוד הבית מידע רלוונטי ומעודכן שמגובה בידע מקצועי, שיעזור לך למצות את המרב ממנה.

הצעד הבא הוא להתרשם מהמדריכים שבאתר כדי להכיר את כל הדרכים לעיצוב מרפסת קטנה ונעימה – או ליצור עמנו קשר בכל שאלה.

איזה צורך המרפסת תספק לך? גם אם זה רק לצורך שכיבה בערסל – אין על מרפסת קטנה

לשאלות על סגירה או עיצוב מרפסת

אהבת - אשמח לשיתוף

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
ויקטוריה צ'רנוגלז

ויקטוריה צ'רנוגלז

בין עיסוקי הרבים כמו: בניית נכסים דיגיטליים, כתיבת תוכן פיננסי והשקעה בנדל"ן חייבת את הפינה השקטה שלי - המרפסת!

אותה ניתן לשנות, לרהט, לעצב ולהתאים לצרכים המשתנים שלנו על פי עונות השנה או בני משפחה המתווספים וגדלים.

החלטתי להקים אתר בו ניתן להתעדכן בטרנדים, טיפים וריהוט שישפר את המרפסת שלך.

למטה ניתן להשאיר את התגובה שלך

תגובות אחרונות

  לייעוץ עם איש מקצוע

  בעל עסק - בתחילת דרכך? רוצה להצליח בעסק?
  העסק חייב לצמוח!

  צמיחה = יותר הכנסה
  יותר הכנסה  – סיכוי לגידול ברווחים
  רוצה להבין איך נוכחות באינטרנט יוצרת צמיחה בעסק?